Mecz między Stade Brestois 29 i Monaco zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Stade Francis-Le Blé

Wczoraj, dnia 21 kwietnia 2024 roku, na Stade Francis-Le Blé odbył się mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i Monaco w ramach 30. kolejki Ligue 1. Po zaciętym starciu to Monaco wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:0. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu piłki nożnej Stade Brestois 29 - Monaco

W meczu 30. kolejki Ligue 1, Stade Brestois 29 podejmowało na własnym boisku drużynę Monaco. Spotkanie odbyło się na Stade Francis-Le Blé, a sędzią głównym był Ruddy Buquet z Francji.

Od samego początku było widać, że obie drużyny są zdeterminowane, by zdobyć trzy punkty. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły do walki.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to goście z Monako jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 40. minucie Denis Zakaria wykorzystał okazję i ustawił wynik na 0-1 na korzyść drużyny gości.

Po przerwie Monaco kontynuowało swoją skuteczną grę. W 48. minucie to Takumi Minamino podwyższył prowadzenie, zdobywając bramkę na 0-2, przy asyście Krepin Diatty.

Gospodarze próbowali odrobić straty, ale ich starania często kończyły się faulami. Sędzia pokazał żółte kartki Julienowi Le Cardinalowi, Kenny'emu Lali, Mahdi Camarze, Jérémy'emu Le Douaronowi oraz Hugo Magnettiemu.

Można było zauważyć coraz większe frustracje w szeregach Stade Brestois 29, co ostatecznie zaowocowało dwoma czerwonymi kartkami dla Eliesse Ben Seghira oraz Wilfrieda Singo w samej końcówce spotkania.

Ostatecznie Monaco odniosło zwycięstwo 2-0 i zgarnęło trzy punkty. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się interesująco, a kibice już teraz czekają na kolejne emocje na boisku.